-500px

Biodomek 4C – 70m2 – Naturalny, Ekologiczny Dom Modułowy bez pozwolenia

Dom modułowy z drewna, ekologiczne domy modułowe
Biodomek 4C – Dom modułowy ekologiczny 70m2


Oto jedna z naszych realizacji, w technologii naturalnej, modułowej – BIODOMEK. To wyjątkowo sprytny i szybki sposób ekologicznego budowania bo dom przyjeżdża w postaci gotowych modułów na działkę w stanie deweloperskim i jest montowany w 2‑3 dni. To daje ogromną ulgę inwestorom i skraca do minimum tak stresujący proces, którym jest budowa. Dodatkowo moduły biodomku są ciepłe, energooszczędne i zdrowe bo wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów. Ten Biodomek to na pewno też dom luksusowy, dużo przeszklenia i nowoczesny design sprawiają, że w środku jest jasno, nowocześnie i przytulnie. Sama bryła ma postać nowoczesnej stodoły o małych okapach, elewacja wykończona jest naturalną deską co dodaje domowi uroku, przytulności i poczucia natury.

Ten dom modułowy o powierzchni zabudowy 70m2 można zbudować na uproszczone zgłoszenie Polski Ład. Powierzchnia użytkowa tego domku to ok. 77m2 i jest to naprawdę wystarczająca przestrzeń dla rodziny 2+2 lub 2+1. Dom jest wygodny i przestronny mimo tak nie zawrotnego metrażu, ponieważ jest dobrze zaprojektowany i ma zminimalizowaną komunikację. Nie brakuje w nim przyjemnych smaczków, tak jak choćby otwarcia stropu nad salonem czy możliwości montażu kominka w stylu koza. Niby to niewielki domek ale ma trzy sypialnie, dwie garderoby, dwie łazienki (lub zamiast jednej łazienki biuro) oraz openspace a w nim salon, kuchnia i jadalnia. Do tego antresola, pergola lub zadaszony taras, hamaczek i coś więcej nam potrzeba?

WWWwww.biodomek.pl

FBFacebook projektu

Parametry

 • typ: dom całoroczny
 • technologia budowy: modułowa, szkielet drewniany + ocieplenie (zasyp słomiany lub wełna skalna)
 • standard: pasywny (wysoko energooszczędny)
 • powierzchnia zabudowy:70 m2
 • powierzchnia użytkowa:77 m2
 • ilość pokoi z salonem: 5 lub 6
 • ilość łazienek: 2
 • ilość kondygnacji: 2 (parter + poddasze użytkowe)
 • kąt nachylenia dachu: 45 stopni
 • szerokość: 6,44m
 • długość: 10,72m
 • wysokość do kalenicy: 6,89m
 • wykończenie elewacji – deska
 • min. odległość od granicy działki: 6m
 • min. wielkość działki: 18,44 x 22,72m

ProjekteKodama Architektura

Więcej o technologii:

Biodomki oferowane są w dwóch technologiach ekologicznych: EKO i SEMIEKO. W obu technologiach główna konstrukcja domów to drewno certyfikowane C24. Wypełnienie ścian stanowi super izolacja akustyczna i termiczna z celulozy słomianej w technologii eko (ciepłego, naturalnego materiału, strawbale, który jest łatwo biodegradowalny), lub wysokiej jakości wełny skalnej w technologii semi eko. Wykończenia ścian od zewnątrz stanowi naturalna deska elewacyjna malowana na dowolny kolor nietoksycznymi farbami wodnymi lub olejami.


Od wewnątrz wykończenie stanowi płyta ekologiczna Farmacell (w technologii eko) lub GK (w technologii semieko). Domki uszczelniane są taśmami izolacyjnymi przeznaczonymi do budownictwa drewnianego oraz membranami (w technologii semieko) lub wiatroizolacyjnymi płytami z włókien słomianych (w technologii eko). Dzięki temu budynki te są oddychające (naturalne), bez wilgoci. ciepłe, tanie w utrzymaniu i trwałe (taki dom nie będzie pękał, rozchodził się, nie będzie wiało w nim z okien). W technologii przykłada się bardzo dużą uwagę do szczelności i do prawidłowej budowy przegród, tak by przegroda była otwarta dyfuzyjnie, oddychała ale bez wysuszania wnętrza. Dzięki temu taki dom będzie o wiele cieplejszy i przyjemniejszy w mieszkaniu niż dom murowany oblepiony nieoddychającym styropianem.


Ile kosztuje dom modułowy 70m2 Biodomek 4C?

Cennik domków można podejrzeć tutaj, kliknijcie na link, odnajdźcie w nim – Biodomek 4C -->>>

Więcej o biodomkach można poczytać tutaj:

www.biodomek.pl


Słowa kluczowe:

Naturalny dom modułowy, Zdrowy dom modułowy, Ekologiczny dom modułowy, Ekologiczne domy modułowe, Dom modułowy, Domy modułowe, Domy modułowe całoroczne, Energooszczędny dom modułowy, Pasywny dom modułowy, Domy modułowe pasywne, Gotowe domy modułowe, Ekologiczne domy, Ekologiczny dom , Gotowe domy drewniane, Domy całoroczne modułowe, Domy całoroczne prefabrykowane, Dom modułowy 70m2, Gotowe domy do 70m2 cena, Domek 70m2, Dom modułowy naturalny 70m2 cena Domek bez pozwolenia, Dom na zgłoszenie, Mini dom, Tinyhouse, eko dom, bio dom