Letnia Szkoła Naturalnego Projektowania 2021

28.06‑03.07.2021 oraz 16‑21.08.2021
INTENSYWNY KURS NATURALNEGO PROJEKTOWANIA I BUDOWANIA – Mamy jeszcze wolne miejsca :)


Pięć dni. Dziesięć wykładów, całodniowe warsztaty projektowe. Wycieczka do naturalnego domu. Piękna i cenna wiedza: naturalne budownictwo, wnętrza, permakultura. Integracja i zabawa. Cudowne góry i widoki, świeże powietrze. Pyszne jedzenie. Przyjaźni ludzie. Miejsce odpowiednie do wspólnego wypoczynku z osobą towarzysząca i rodziną. Serdecznie zapraszamy!
Dla kogo jest ten kurs? Dla każdego kto marzy by żyć naturalnie i harmonijnie z otoczeniem. To pierwszy krok naprzód by wiedzieć gdzie iść i jak zacząć działać bez stresu. Odnajdziesz tu wiele cennej wiedzy idealnej dla inwestora, studenta, budowniczego, projektanta. Na kursie skupimy się na praktycznych zagadnieniach projektowych związanych z naturalnym budownictwem i permakulturą oraz projektowaniem odpowiedzialnym ekosystemowo.

 • Pięć dni wykładów i warsztatów
 • Permakultura, naturalne budownictwo, architektura, naturalne wnętrza
 • Niepowtarzalna atmosfera – W programie integracja, wycieczka, oglądanie filmów, ogniska
 • Przepiękna okolica Gór Bystrzyckich
 • Przyjazna atmosfera – Uczenie w duchu komunikacji bez przemocy
 • Dwa turnusy: 28.06‑03.07.2021; 16‑21.08.2021
 • Odpowiednie dla rodziny
O PROGRAMIE:

Pełny program oraz pełne informacje organizacyjne dostępne są: TUTAJ

KOSZTY:
 • Koszt kursu w przedsprzedaży: 1790zł, wpłata zaliczki lub zapłata za kurs do dnia 30.04.2021 dla kursu w czerwcu, do dnia 30.05.2021 dla kursu w Sierpniu,
 • Regularna cena: 1890zł,
 • Zaliczka 600zł płatna przy rezerwacji miejsca, bezzwrotna na miesiąc przed kursem.

  Cena zawiera: kurs, nocleg (pięć nocy) we własnym namiocie z dostępem do łazienki i prysznica, sześć dwudaniowych obiadów wegetariańskich (przepyszne!). Kolacje i śniadania we własnym zakresie (zapewniamy dostęp do kuchni lub opcję wykupienia w agroturystyce gotowych posiłków).INNE OPCJE NOCLEGU:
 • Nocleg na ogólnodostępnej sali kominkowej (nie pada, ciepło – własny śpiwór i karimata, są materacyki) – dopłata za cały kurs 50zł (można dopłacić na miejscu)
 • Nocleg w pokoju 2‑4os. z łazienką i pościelą (bardzo ładne pokoje) – dopłata za cały kurs 175zł

ZAPISY:

Wypełnij formularz zapisów: TUTAJ . Mamy jeszcze wolne miejsca :) Zapraszamy

MIEJSCE:

Agroturystyka Malinova – Gniewoszów 11, obok Międzylesia (magiczna Kotlina Kłodzka), woj. dolnośląskie.

Czemu tu? Bo to przepiękna okolica Gór Bystrzyckich. Do naszej dyspozycji będzie cały ośrodek z ogrodem, hamakami z widokiem na góry i sala kominkowa (tu będą wykłady). Na miejsce można dojechać z Wrocławia bezpośrednim pociągiem do Domaszkowa (stąd piechotą piękny spacer 1 1,5h lub ktoś weźmie Cię autkiem, będziemy organizować wspólne dojazdy, w zeszłym roku połowa osób przyjechała samochodami). Bezpośredni link do agroturystyki gdzie będzie kurs, zobacz jak tam ładnie: GNIEWOSZÓW 11

REPORTAŻ Z KURSU 2020 – zobacz jak było rok temu:ZNIŻKA ZA WOLONTARIAT :

Zgłoszenia na wolontariat na oba turnusy (do dnia 30 Maja): TUTAJ

Wolontariat częściowy – Na kursie przewidziane jest miejsce dla dwóch wolontariuszy częściowych. Wolontariusze pomagają w takich pracach jak: rozpalenie ogniska, sprzątanie sali po posiłkach, przygotowanie sali do posiłków i wydawanie jedzonka, ogarnianie i przygotowania sali wykładowej, inne drobne prace poza wykładami. Uczestniczą normalnie we wszystkich zajęciach. Wolontariusze częściowi w podzięce za swoją pracę mają zniżkę i płacą za kurs: 800zł.

ODPOWIEDNIE DLA RODZINY :)

Możesz połączyć pobyt z wyjazdem rodzinnym.

 • Opłata za noc dla osoby towarzyszącej w namiocie – 15zł/dobę (dzieci do lat 3 bezpłatnie).
 • Opłata za noc dla osoby towarzyszącej w pokoju z łazienką – 50 zł/dobę (jeśli dzieci zajmują łóżko to jak dorosły, jeśli śpią z rodzicami w łóżku – bezpłatnie).

Za osobę towarzyszącą w pokoju płacimy z góry wraz z całościową zapłatą, zaliczka 30% (opłata bezzwrotna). Za osobę towarzyszącą w namiocie można zapłacić na miejscu podczas kursu, bez zaliczki. Po prostu liczba miejsc w pokojach jest ograniczona i nie chcemy zajmować miejsc dla osób, które potem nie przyjadą.

Posiłki: 40 zł obiad, 20 zł śniadanie, 20 zł kolacja. Dzieci 2‑10 lat odpowiednio: 50%, starsze – jak dorosły.

KONTAKT

Wszelkie sprawy związane z kursem: Pisz do eKodamki ;) ekodama.architektura@gmail.com

COVID19:

Na kursie będziemy przestrzegać obecnych zaleceń sanitarnych.

Serdecznie zapraszamy!