Festiwal Wibracje 4.0 – Wykład eKodamy

03‑06 Września 2020, Białobrzegi koło Warszawy

Serdecznie Was zapraszam na Festiwal Wibracje 4.0 w 2020 i na mój wykład podczas tego festiwalu.

Tytuł wykładu:

Użycie permakultury w projektowaniu zdrowych siedlisk, miast i architektury.

Opis wykładu:

Wykład będzie opowiadała o tym jak strategie projektowe permakultury używać do projektowania architektury (projektowanie ekosystemowe), do odmiany jakości przestrzeni w miastach i myślenia o tworzeniu siedlisk ludzkich w sposób bardziej ekosystemowy. Poruszę też w wykładzie temat zdrowia i tego jak wpływają na nas budynki i tworzone przestrzenie i czemu to taki ważne by unikać chemii i tworzyć jak najbardziej naturalnie. Będzie o naturalnym budownictwie, jak odpowiedzi na zmiany klimatyczne w kontekście świadomego konsumenta na rynku budowlanym.


Do zobaczenia na tym pięknym wydarzeniu :). Będzie wspaniale! Serdecznie pozdrawiam, eKodamka

O festiwalu:

To największy w Polsce festiwal dotyczący "samodbania", ekologii, rozwoju, duchowości...życia w harmonii ze sobą i otaczającym światem. Festiwal Wibracje to 4-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, wege strefę jedzeniową w swoistą MIKSTURĘ :)

Wibracje to kilkutysięczna SPOŁECZNOŚĆ – pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Wspólnie celebrujemy radosny czas pośród zieleni drzew, nad słoneczną plażą Zalewu Zegrzyńskiego.

Link do strony festiwalu (Źródło zdjęć): WIRBRACJE 4.0

Film z festiwalu w roku 2019