Najwięcej newsów na facebooku. Polub nasz profil i śledź na bieżąco co dzieje się w świecie architektury nowoczesnej, projektowania naturalnego, samowystarczalnych habitatów, ogrodów miejskich... Mnóstwo ciekawych projektów i artykułów.

Akademia Bosej Stopy

Zachęcamy do wsparcia projektu Akademia Bosej Stopy w ekowisce w Barkowie.

"3 maja 2013 roku, we wsi Barkowo na Mazurach Garbatych zostanie uruchomiona Akademia Bosej Stopy - alternatywna, eksperymentalna i niezależna jednostka edukacyjną ukierunkowana na praktyczną wiedzę, kreatywność i umiejętności przydatne w kształtowaniu indywidualnej i lokalnej samowystarczalnosci."

Wesprzyj projekt: >>>

miniaturka-gathering
2013-02-20

Projekt centrum społecznościowego w Oławskiej Wieży Ciśnień

Stara Wieża Ciśnień w Oławie - co chciałbyś w niej robić? Stwórzmy to miejsce razem! Przestrzeń do realizacji waszych projektów, przestrzeń społeczna, kulturalna, eksperymentalna, radosna... :) Przestrzeń UWOLNIONYCH POTENCJAŁÓW. Włącz się. Zapraszamy do kreatywnej, otwartej dyskusji na temat tego pomysłu.

Więcej informacji na facebooku >>>

miniaturka-gathering
2013-02-19

Wykłady związane z tematyką ekologii i społeczną

Grupa "Rusz się", w której działają społecznie członkowie naszej pracowni, organizuje serię wykładów związanych z tematyka ekologiczną i społeczną. Pierwszy wykład już 22.02.2013 o godz. 19:00 w Oławskim Ośrodku Kultury (sala konferencyjna na parterze). Kolejne wykłady co trzy tygodnie. Zawsze w piątek o 19:00. Zapraszamy.

Więcej informacji - szczegóły wykładów - plakat >>>
Profil grupy na facebooku >>>

miniaturka-gathering
2013-01-31

Cohabitat Gathering 2012 -film

I po festiwalu. Serdecznie zapraszamy do obejżenia filmu relacjonującego to wspaniałe wydażenie, które miałam przyjemność prowdzić i współtworzyć. Zapraszam!

http://www.youtube.com/watch?v=QKgdFHkqG_s" target="_new

miniaturka-gathering
2012-11-20

MultiCulturArt Festiwal

Nasza fotografia wygrała udział w wystawie fotografii na MultiCultiArt Festival w Londynie :). Zapraszamy!

http://multiculturart.co.uk/

Different forms of art and different cultures together to build up a show: music, photography and video inspired by Latin, Arabic and British themes. A day where you will be completely surrounded by colours, good vibes and diversity. This is MulticulturArt, cultures and arts melted together. Visit our website to find out how to participate to the contest. Don't miss this big opportunity!

miniaturka-multiculturart
2012-09-03

Cohabitat Gathering 2012 - zróbmy to razem!

eKodama włączyła się w organizację festiwalu Cohabitat Gathering 2012. Jest to festiwal dotyczący alternatywnych rozwiązań w budownictwie, życiu, gospodarce, społecznościach. Festiwal ten nie ma odgórnego finansowania i jest organizowany przy pomocy crowdfundingu. Twój udział ma znaczenie. Kliknij na poniższy link aby wesprzeć projekt. Spotkajmy się w październiku w Łodzi.

http://polakpotrafi.pl/projekt/Cohabitat-Gathering-2012/

miniaturka-gathering-2012
2012-09-01

Przerwa wakacyjna 9-22 sierpnia 2012

Zaczyna się zielona przygoda! Od 9 do 22 sierpnia znajdujemy się na warsztatach z budownictwa naturalnego "Zrób to sam" w Kwilnie, organizowanych przez grupę Cohabitat.

W tym czasie nasze biuro będzie nieczynne. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie po powrocie. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

miniaturka-cegły
2012-08-09

Nowe biuroZ przyjemnością informujemy, iż od września 2012 będziemy mogli Państwa gościć w naszym nowym, wyremontowanym biurze. Serdecznie zapraszamy :)

Tymczasowo, do czasu zakończenia remontu, przyjmujemy gości na pierwszym piętrze, w użyczonym lokalu firmy GKON Konstrukcje Metalowe na ul. Portowej 4b. Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

miniaturka-cegły
2012-06-15

Sukces - Plan Miejscowy gminy Oława

Dzięki staraniom naszej firmy i zaangażowaniu mieszkańców udało się uzyskać korzystną zmianę w Projekcie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Oława, dla miejscowości Ścinawa.

Udało się zmienić przebieg głównej drogi, ocalić zabudowania przy istniejącej drodze, ocalić działki oraz zmienić przebieg projektowanej drogi dojazdowej na korzystniejszy dla mieszkańców :). Wszystkim serdecznie dziękuję, mieszkańcom za zaangażowanie, a urzędnikom i projektantom za chęć porozumienia. Jest to z pewnością przyjazne światełko w niestety dość jeszcze nieciekawej urbanistycznie rzeczywistości naszego kraju. Trzymajmy kciuki aby po obecnym wyłożeniu planu zmiany zostały zachowane :)

miniaturka-akacja
2012-05-14

Ekologia w praktyce

W sierpniu nasze biuro weźmie udział w warsztatach poświęconych technologii Straw Ball w architekturze, organizowanych przez grupę cohabitat.net.

Z miłą chęcią wykorzystamy poszerzaną wiedzą by Państwu jak najlepiej doradzić i pomóc. Żyjmy zdrowo i...zielono :)

miniaturka-kwiaty-na-zboczu
2012-05-02